Online Eğitim Başvuru ve Bilgi

TDUB Eğitim Akademisi 2022 Yılı Programı

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi olarak düzenleyeceğimiz eğitimlerle, başta değerleme mesleği olmak üzere geniş anlamda gayrimenkul sektörü profesyonellerinin mesleki bilgi ve yetkinliklerinin artırılması, nitelikli iş gücünün bir üst seviyeye taşınması hedeflenmektedir.

Eğitim Başvuru Formu ve Katalog

Eğitim başvuruları, başvuru formunun doldurularak, egitim@tdub.org.tr adresine iletilmesi ile gerçekleştirilecektir. Eğitim başvurularının değerlendirilip eğitimin açılacağının kesinleşmesinden sonra, eğitim ücretinin ödenmesi ve eğitim ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı duyuru, başvuruda bulunan kişilere (Başvurusunda bulunulan eğitim tarihinden iki hafta öncesinde) ayrıca gönderilecektir. ​

Eğitimlerimiz için son başvuru eğitim tarihinden 2 gün önce sona ermektedir.

Eğitim başvuruları ile ilgili sorularınız için, (egitim@tdub.org.tr
Tel: (212) 276 20 21 ile iletişime geçilebilir. 

Ekim-Aralık  2021 dönemi eğitim kataloğumuzdaki eğitimler uzaktan eğitim olarak planlanmıştır.

Uzaktan gerçekleşen eğitimlere, internet bağlantısı olan her yerden katılım sağlanabilmektedir. Böylece, uzaktan eğitimler ile zaman, mekan, maliyet, sürekli bilgi ve tekrar edebilme (eğitim tarihinden sonra 15 gün) avantajları elde edilmektedir. Eğitimler, eğitmenin online anlatımı ile gerçekleşmektedir. Katılımcılar, eğitim sırasında, sistem üzerinden mesaj yazarak eğitime katılım sağlayabilmektedir. Eğitim oturumlarının izlenme süresi bittikten sonra (eğitim oturumlarının tamamlanması durumuna göre) katılım belgeleri e-posta ile gönderilmektedir.

Birliğimiz Üyelerine ve Birliğimiz Üyesi Değerleme Kuruluşları tam zamanlı personeline %50 indirim sağlanacaktır. Üyelerimizin eğitimlere başvuru öncesinde üyelik mükellefiyetlerini yerine getirmiş olmaları esastır.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz eğitimlerimizin yanı sıra;
Sermaye Piyasası Lisanslama sınavlarına yönelik hazırlık eğitimleri ve Uluslararası Değerleme Standartları, İyi Uygulamalar Kılavuzları eğitimleri de Akademimiz tarafından planlanacaktır.

Saygılarımızla,
Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi