Uzaktan canlı eğitimler ne kadar süre açık kalıyor?

Eğitimlere eğitim günlerinde canlı olarak katılım sağlanabilmekte ve eğitimden sonraki on beş gün süre zarfında istenildiği kadar eğitim oturumları izlenebilmektedir. 

Eğitimlerin faturaları ne zaman veriliyor?

Gerçekleşen eğitimlerin faturaları ay sonunda düzenlenerek katılımcıların fatura adreslerine posta ile gönderilmektedir.

Katılım sağlanan eğitim kayıtlarının dökümü nasıl alınmaktadır?

TDUB üyeleri tarafından alınan eğitimler “Bireysel Üye Giriş” ekranından görüntülenebilmektedir. TDUB üyesi olmayan katılımcılar Eğitim Akademisinden aldıkları eğitimleri talep edebilirler.

Lisans yenileme eğitimi nasıl alınmaktadır?

Lisans yenileme eğitimi Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. (SPL) tarafından planlanmakta ve verilmektedir. SPL ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Uzaktan canlı eğitimleri ve tekrarını izleyebilmek için gereklilikler nelerdir?

http://egitimakademisi.tdub.org.tr/ Adresinden giriş yaparak  “E-Eğitimler/Tamamlananlar” bölümünden bitirilmiş olan eğitimlerin tekrarına ulaşmanız mümkündür.

Uzaktan canlı eğitimler için kullanılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri unutulduğunda tekrar nasıl ulaşılabilir?

Şifremi unuttum seçeneğinden şifre yenilemesi yapılabilmektedir. Sonuç alınmaması durumunda Eğitim Akademisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Uzaktan canlı eğitimlerin katılım belgesi basılabilir mi?

Üzerinde ıslak imza olan, e-posta ile gönderilen katılım belgesi bastırılarak kullanılabilmektedir.

Katılım belgesi nasıl veriliyor?

Uzaktan canlı eğitimlerin oturumlarına yeterli oranda katılanların katılım belgeleri online olarak, sınıf eğitimlerin sonunda da basılı olarak verilmektedir.

Ücretsiz eğitimler sonunda katılım belgesi alınabiliyor mu?

TDUB üyelerinin faydalanabildiği ücretsiz eğitimlerin sonunda katılım belgesi verilmektedir.

Gerçekleşen uzaktan canlı eğitimlerin oturum kayıtlarını bilgisayarıma indirebiliyor muyum?

Gerçekleşen eğitimlerin oturum kayıtları eğitimden sonra on beş gün süre zarfında izlenebilmekte, bilgisayara indirilememektedir.

Eğitimlerden nasıl yararlanılabilir?

Eğitimlerden yararlanabilmek için internet sayfamızda Eğitim Akademisi/Eğitim Duyurularımız bölümünde yer alan eğitim başvuru formunun doldurarak egitim@tdub.org.tr adresine e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

Uzaktan canlı eğitimlere giriş nasıl yapılabilir?

Eğitim ücretinin ödenmesinden, katılımın kesinleşmesinden sonra sisteme bağlantı linki, kullanıcı kodu ve şifre Perculus sisteminden katılımcının e-posta adresine gelecektir. Ayrıca Eğitim Akademisi tarafından kullanıcı kılavuzu da gönderilecektir.

Ücretli eğitimlere kayıt olduktan sonra eğitim kayıtları nasıl kesinleştiriliyor?

Talepte bulunulan eğitimin başlangıç tarihinden on beş gün öncesinde katılımcının e-posta adresine gönderilecek olan eğitimin ücretinin ödenmesi ile ilgili yazıya istinaden eğitimin ödemesi yapılarak eğitim kaydı kesinleştirilmektedir. Eğitim kaydının kesinleşmesinden sonra eğitim bilgileri Eğitim Akademisi tarafından e-posta ile gönderilmektedir.

Ücretli eğitimlerden nasıl yararlanılabilir?

Ücretli eğitimlerden herkes yararlanabilmektedir. Eğitimlerden yararlanabilmek için eğitim başvuru formunun doldurularak egitim@tdub.org.tr adresine e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz eğitimlerden nasıl yararlanılabilir?

Ücretsiz eğitimlerden yararlanabilmek için Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip aktif TDUB üyesi olunması yeterlidir.

Üye indirimlerinden kimler yararlanabiliyor?

Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip aktif  TDUB Üyeleri ve TDUB Üyesi Gayrimenkul Değerleme Kuruluşlarının kadrolu çalışanları yararlanabilmektedir.

Eğitimleri TDUB üyesi olmayan kişiler alabiliyor mu? Üye olmayanlara indirim yapılıyor mu?

Eğitimlerden isteyen herkes yararlanabilmekle birlikte sadece aktif olan TDUB üyelerine %50 indirim oranı uygulanmaktadır.

Eğitimlerin ücretleri nedir?

Eğitim ücretleri, başvuru formunda belirtilmektedir.

Eğitim kataloğu ne kadar zamanda bir yenileniyor?

Eğitim kataloğu yılda dört kez olmak üzere üç ayda bir hazırlanarak hem e-posta hem de sms ile üyelerimize duyurusu yapılmaktadır. Eğitim kataloğu internet sayfamızda Eğitim Akademisi/Eğitim Duyurularımız bölümünde yayınlanmaktadır.