Eğitim Duyuruları

TDUB Eğitim Akademisi 2018 Yılı Nisan-Haziran Dönemi Eğitim Kataloğu

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi olarak 2018 yılı Nisan-Haziran dönemi için düzenleyeceğimiz eğitimlerle başta değerleme mesleği olmak üzere geniş anlamda gayrimenkul sektörü profesyonellerinin mesleki bilgi ve yetkinliklerinin arttırılması, nitelikli işgücünün bir üst seviyeye taşınması hedeflenmektedir.

Eğitim Akademisi eğitim takvimi yıl içerisinde dört dönem olarak planlanmaktadır. 2018 yılı ikinci dönemi için planlanan eğitimlerimize son başvuru tarihleri;

Nisan-Haziran dönemi eğitim kataloğumuzdaki eğitimler uzaktan eğitim ve sınıf eğitimi olarak planlanmıştır.

Uzaktan canlı olarak gerçekleşen eğitimlere internet bağlantısı olan her yerden telefon veya bilgisayar ile ulaşılabilir. Böylece, uzaktan eğitimler ile; zaman, mekan, maliyet, sürekli bilgi ve tekrar edebilme (eğitim tarihinden sonra -15 gün) avantajları elde edilmektedir. Eğitimler, eğitmenin canlı olarak anlatımı ile gerçekleşmektedir. Katılımcılar, eğitim sırasında, sistem üzerinden mesaj yazarak eğitmene soru sorabilmektedir.

Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan katılabileceğiniz uzaktan canlı eğitimler ile güncel bilgi her yerde…

Eğitim başvuruları, başvuru formunun doldurularak, egitim@tdub.org.tr adresine iletilmesi ile gerçekleştirilecektir. Eğitim başvurularının değerlendirilip eğitimin açılacağının kesinleşmesi sonucunda, başvuruda bulunan kişilere eğitim ücretinin ödenmesi ve eğitim ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı duyuru -başvurusunda bulunulan eğitim tarihinden iki hafta öncesinde- ayrıca gönderilecektir.

Birliğimiz üyelerine ve Birliğimiz Üyesi Değerleme Kuruluşları tam zamanlı personeline %50 indirim sağlanacaktır. Üyelerimizin eğitimlere başvuru öncesinde üyelik mükellefiyetlerini yerine getirmiş olmaları esastır.

Eğitim başvuruları ile ilgili sorularınız için, Nihal Erman (egitim@tdub.org.tr) Tel: (212) 276 20 21 ile iletişime geçilebilir.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz eğitimlerimizin yanı sıra;
*Sermaye Piyasası Lisanslama sınavlarına yönelik hazırlık eğitimleri ve
*Birliğimiz Standartlar Komitesinin hazırladığı İyi Uygulamalar Kılavuzları eğitimleri de Akademimiz tarafından planlanacaktır.

* TDUB Eğitim Akademisi Nisan-Haziran Eğitim Kataloğu için tıklayınız.
*
Eğitim Başvuru Formu için tıklayınız.
*
Uzaktan Canlı Eğitimlere Katılanların Geri Dönüşlerinden Bazıları ve Uzaktan Canlı Eğitimlerimizden Kısa Bölümler için tıklayınız...

Saygılarımızla,
Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi