Eğitim Duyuruları

TDUB Eğitim Akademisi 2017 Yılı Temmuz-Eylül Dönemi Eğitim Kataloğu

Sayın Üyemiz,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi olarak 2017 yılı Temmuz-Eylül dönemi için düzenleyeceğimiz eğitimlerle başta değerleme mesleği olmak üzere geniş anlamda gayrimenkul sektörü profesyonellerinin mesleki bilgi ve yetkinliklerinin arttırılması, nitelikli işgücünün bir üst seviyeye taşınması hedeflenmektedir.

Bilindiği üzere Eğitim Akademisi eğitim takvimi yıl içerisinde dört dönem olarak belirlenmiştir. 2017 yılı üçüncü dönemi için planlanan eğitimlerimize son başvuru tarihleri;

 

Temmuz-Eylül dönemi eğitim kataloğumuzdaki eğitimler uzaktan eğitim olarak planlanmıştır. Bu sayede; zaman ve mekan, maliyet, sürekli bilgi ve tekrar edilebilir avantajları elde edilebilecektir.

Eğitime internet bağlantısı olan her yerden ulaşılabilecektir. Eğitimde, katılımcılar eğitmeni görebilecek ve duyabilecektir. Katılımcılar ayrıca, eğitim sırasında (eğitmenin yönlendirdiği zamanlarda) sistem üzerinden mesaj yazarak eğitmene soru sorabilecektir.

Eğitim başvuruları, başvuru formunun doldurularak, egitim@tdub.org.tr adresine iletilmesi ile gerçekleştirilecektir. Eğitim başvurularının değerlendirilip eğitimin açılacağının kesinleşmesi sonucunda, başvuruda bulunan kişilere eğitim ücretinin ödenmesi ve eğitim ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı duyuru başvurusunda bulunulan eğitim tarihinden iki hafta öncesinde ayrıca gönderilecektir.

Uzaktan eğitimlerin oturumlarındaki kontenjan sayısı 50 kişi ile sınırlıdır. Talebin 50 kişiyi aşması  durumunda yeni eğitim tarihinin planlaması yapılarak başvuran kişilere ayrıca bildirilecektir.

Birliğimiz üyelerine ve Birliğimiz Üyesi Değerleme Kuruluşları tam zamanlı personeline %50 indirim sağlanacaktır.

Üyelerimizin eğitimlere başvuru öncesinde üyelik mükellefiyetlerini yerine getirmiş olması esastır.

Eğitim başvuruları ile ilgili sorularınız için, Nihal Erman (egitim@tdub.org.tr)  Tel: (212) 276 20 21 ile iletişime geçilebilir.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz eğitimlerimizin yanı sıra;

Sermaye Piyasası Lisanslama sınavlarına yönelik hazırlık eğitimleri ve Birliğimiz Standartlar Komitesinin hazırladığı İyi Uygulamalar Kılavuzları eğitimleri de Akademimiz tarafından planlanacaktır.

TDUB Eğitim Akademisi Temmuz-Eylül Eğitim Kataloğu için tıklayınız.

Eğitim Başvuru Formu için tıklayınız.

 

Saygılarımızla,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi