Eğitim Duyuruları

Sermaye Piyasası Faaliyetleri Lisanslama Sınavlarına Yönelik Gayrimenkul Değerleme Eğitimi (Kasım 2018 Programı)

“Sermaye Piyasası Faaliyetleri Lisanslama Sınavlarına Yönelik Gayrimenkul Değerleme Eğitimi” "Uzaktan Canlı Eğitim" olarak planlanmıştır.

Eğitimin Amacı ve İçeriği
Eğitim programı, Sermaye Piyasası Kurulu’nun mevzuatına uygun olarak “Gayrimenkul Değerleme” sınavına hazırlanmak isteyen kişilere yöneliktir.

Eğitimin içeriği; sınav modülleri ve onların alt başlıklarından oluşacaktır. Eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Kontenjan, Kayıt ve Ücretler
*Uzaktan canlı eğitimlerde kontenjan 50 kişi ile sınırlıdır ve her bir modül için tek sınıf açılacaktır. Ancak katılımın 15 kişiden az olması durumunda sınıf açılmayabilecektir.
-Uzaktan canlı olarak gerçekleşen eğitimlere internet bağlantısı olan her yerden ulaşılabilmektedir.
-Eğitimler, eğitmenin canlı olarak anlatımı ile gerçekleşmektedir.
-Katılımcılar, eğitim sırasında, sistem üzerinden mesaj yazarak eğitmene soru sorabilmektedir.
-Eğitimlerin oturumları eğitimden sonra sınava kadar izlenebilmektedir.

Eğitim programı ile ilgili detay bilgiler ekte belirtilmiştir.

Adaylar istedikleri modül veya modüllere katılabilirler. Eğitimler ile ilgili ders notları dijital ortamda paylaşılacaktır.

Eğitim başvuruları, başvuru formunun doldurularak egitim@tdub.org.tr adresine en geç 02 Kasım 2018 tarihine kadar gönderilmesi ile gerçekleşecektir. Eğitim başvurularının değerlendirilip eğitimin açılacağının kesinleşmesi ile birlikte, başvuruda bulunan kişilere eğitim ücretinin ödenmesi ve eğitim ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı duyuru ayrıca gönderilecektir.

Başvuru formu için tıklayınız.

Saygılarımızla,
Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi