TDUB ve İstanbul Okan Üniversitesi Arasında İmzalanan Protokol Hakkında - 22.09.2021

22.09.2021

Sayın Üyemiz,

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Güz yarıyılında, İstanbul Okan Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, Kentsel Dönüşüm (Tezli/Tezsiz) Yüksek Lisans ile Arazi Yönetimi ve Kullanımı Doktora programlarının yüz yüze, Gayrimenkul Finansmanı ve Değerleme (Tezli) programı yüz yüze, yine Gayrimenkul Finansmanı ve Değerleme (Tezsiz) programı ise hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim yöntemi ile 2 (iki) farklı lisansüstü eğitim faaliyeti yapılacaktır. 

Bu kapsamda, TDUB üzerinden gelecek başvurularda, kayıt dönemi liste fiyatları üzerinden Yüksek Lisans yüz yüze eğitim programlarında %40 indirim uygulanacaktır. Yüksek Lisans uzaktan eğitim programlarında ise, liste fiyatı geçerli olacaktır. Uzaktan eğitim programlarına yapılan kayıtlar, uygulanacak indirim oranı hesaplamasına dâhil edilmeyecektir. Doktora programlarında ise %30  indirim uygulanacaktır.

İndirimden yararlanmak isteyen üyelerimiz birliğimizden alacakları üyelik belgesi ile, 21.09.2021/04.10.2021 tarihleri arasında müracaatlarını https://forms.okan.edu.tr/liste/iou-lisansustu-programlar-on-basvuru-formu-tdub sayfasından yapabilirler. Bu formun doldurulması sonrasında, İstanbul Okan Üniversitesi tarafından aranarak, kayıt için gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

 

Saygılarımızla,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği