Sermaye Piyasası Lisanslama, Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. (SPL) , “LisanslıKariyer” Platformu Hk.

20.11.2023

Sayın Üyemiz,

Sermaye piyasalarında nitelikli personel istihdamına destek olunması amacıyla, sermaye piyasalarında lisans gerektiren unvan ve görevlerde veya yardımcı personel statüsünde çalışmak isteyen kişiler ile sermaye piyasası kurumları/halka açık ortaklıkların internet tabanlı bir platformda buluşturulmasına yönelik hazırlanan, “lisanslikariyer.com.tr” adresli “LisanslıKariyer” platformu hizmet vermeye başlamıştır.

Sermaye piyasası kurumları ve halka açık ortaklıklar bu platform vasıtasıyla kariyer duyurularını yayımlayabilecek ve sahip olunan lisans türü, bulundukları şehir vb. filtreleme seçeneklerini de kullanarak aradıkları niteliklere sahip olan kişilerle iletişime geçebileceklerdir.

Sermaye piyasası kurumları ve halka açık ortaklıklar 31.12.2023 tarihine kadar kariyer duyurularını platformdan ücretsiz olarak yayımlayabilecek olup uygulama koşulları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kurumlar lisanslikariyer@spl.com.tr e-posta adresi üzerinden Sermaye Piyasası Lisanslama, Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. ile iletişime geçebilirler.

Saygılarımızla,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği