15.03.2023
Sayın Üyemiz;
Tüzel kişi Yönetim Kurulu Üyelerimizden EVA Gayrimenkul Değerleme A.Ş. temsilcisi Sn. Yaşar Bahçeci’nin milletvekilliği aday adaylığı süreci nedeni ile Birlik Statüsünün 16/3 hükmü gereği kalan görev süresini tamamlamak üzere Birlik Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevini EVA Gayrimenkul Değerleme A.Ş temsilcisi Cansel Şirin YAZICI yürütecektir.
Bilgilerinize Sunulur.
Saygılarımızla