Bilgiler alınıyor...

"Eğitim Kampı" Programı Hakkında - 28.04.2020

Sayın Üyemiz,
 
16 Nisan 2020 tarihinde duyurusunu yaptığımız ve 27 Nisan – 01 Mayıs 2020 tarihlerinde planlanan “Eğitim Kampı” programına gelen 1000’e yakın başvuru için siz değerli üyelerimize Birliğimiz eğitimlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. 
 
“Eğitim Kampı” programının ilki sistem altyapısı nedeniyle ilk başvuran 70 kişinin katılımı ile başlamıştır. Sistem altyapısından kaynaklı kişi sınırı nedeniyle, 1000’e yakın gelen başvuruya hemen geri dönüş sağlayamadık. Başvuran tüm üyelerimizin söz konusu eğitim programlarına katılım sağlayabilmesi için planlamalarımız devam etmektedir. Yapılan planlamalara göre, başvuru sırasına göre 70 kişilik gruplar halinde tarih bilgilendirmeleri yapılarak, eğitimler devam edecektir. Eğitimlerin 12 Haziran 2020 tarihine kadar tamamlanması hedeflenmektedir.
 
Canlı gerçekleşecek olan eğitimlere katılmayı beklemek istemeyen ve 27 Nisan tarihinde başlayan ilk programın kayıtlarını izlemek isteyen üyelerimizin egitim@tdub.org.tr e-posta adresine bilgi vermeleri durumunda kendileri ile eğitim kayıtlarının olduğu video linkleri paylaşılacaktır. 

Sağlıklı günler dileriz. 
 
Saygılarımızla,
 Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği