Bilgiler alınıyor...

TDUB Eğitim Akademisi 2020 Yılı Nisan-Haziran Dönemi Eğitim Kataloğu

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi olarak 2020 yılı Nisan-Haziran dönemi için düzenleyeceğimiz eğitimlerle başta değerleme mesleği olmak üzere geniş anlamda gayrimenkul sektörü profesyonellerinin mesleki bilgi ve yetkinliklerinin artırılması, nitelikli iş gücünün bir üst seviyeye taşınması hedeflenmektedir.

Eğitim Akademisi eğitim takvimi yıl içerisinde dört dönem olarak planlanmaktadır.

2020 yılı ikinci dönemi için planlanan eğitimlerimize son başvuru tarihleri; 

Nisan-Haziran 2020 dönemi eğitim kataloğumuzdaki eğitimler uzaktan eğitim ve sınıf eğitimi olarak planlanmıştır.

Uzaktan canlı olarak gerçekleşen eğitimlere internet bağlantısı olan her yerden katılım sağlanabilmektedir. Böylece, uzaktan eğitimler ile; zaman, mekan, maliyet, sürekli bilgi ve tekrar edebilme (eğitim tarihinden sonra 15 gün) avantajları elde edilmektedir. Eğitimler, eğitmenin canlı olarak anlatımı ile gerçekleşmektedir. Katılımcılar, eğitim sırasında, sistem üzerinden mesaj yazarak eğitmene soru sorabilmektedir.

*Eğitimlere canlı olarak katılım sağlanabildiği gibi eğitim tarihinden sonra 15 gün boyunca oturumlar izlenebilmekte ve istenildiği kadar tekrar edilebilmektedir. 
*Eğitimden sonra eğitim notları e-posta ile gönderilmektedir. 
*Eğitim oturumlarının izlenme süresi bittikten sonra (eğitim oturumlarının tamamlanması durumuna göre) katılım belgeleri e-posta ile gönderilmektedir.

Eğitim başvuruları, başvuru formunun doldurularak, egitim@tdub.org.tr adresine iletilmesi ile gerçekleştirilecektir. Eğitim başvurularının değerlendirilip eğitimin açılacağının kesinleşmesinden sonra, eğitim ücretinin ödenmesi ve eğitim ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı duyuru, başvuruda bulunan kişilere (başvurusunda bulunulan eğitim tarihinden iki hafta öncesinde) ayrıca gönderilecektir. 

Birliğimiz Üyelerine ve Birliğimiz Üyesi Değerleme Kuruluşları tam zamanlı personeline %50 indirim sağlanacaktır. Üyelerimizin eğitimlere başvuru öncesinde üyelik mükellefiyetlerini yerine getirmiş olmaları esastır.

Eğitim başvuruları ile ilgili sorularınız için, Nihal Erman (egitim@tdub.org.tr
Tel: (212) 276 20 21 ile iletişime geçilebilir. 

Sizlerle paylaşmış olduğumuz eğitimlerimizin yanı sıra;
*Sermaye Piyasası Lisanslama sınavlarına yönelik hazırlık eğitimleri ve 
*Uluslararası Değerleme Standartları - İyi Uygulamalar Kılavuzları eğitimleri de Akademimiz tarafından planlanacaktır.

* TDUB Eğitim Akademisi Nisan-Haziran Dönemi Eğitim Kataloğu için tıklaynız.
* Eğitim Başvuru Formu için tıklayınız. 
* Uzaktan Canlı Eğitimlere Katılanların Geri Dönüşlerinden Bazıları ve Uzaktan Canlı Eğitimlerimizden Kısa Bölümler için tıklayınız...

Saygılarımızla,
Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi