Bilgiler alınıyor...

Üye Kimlik Kartları Gönderimi Hakkında - 27.12.2019

Sayın Üyemiz,

TDUB Üye Kartları yenilenmiş olup, dağıtımına başlanacaktır. Birlik Yönetim Kurulu, aidiyet duygusu oluşturmak, Üyeler arasında mesleki dayanışma ve meslektaşlık bilincini artırmak amacı ile Üyelerimize gönderilmek üzere promosyon ürünlerinin dağıtımına karar vermiştir. Yeni logomuzu içeren; Rozet, Defter ve Kalemden oluşan paket, TDUB Üye Kartı ile birlikte Üyelerimizin sicil sisteminde bulunan yazışma adresine gönderilecektir.

Teslimat ile ilgili sorun oluşmaması için Üye Sicil Sistemi üzerinde bulunan yazışma adresinizi kontrol etmeniz, eksik ya da hatalı olması durumunda gerekli düzeltmenin tarafınızca yapılması gerekmektedir. Üye sicil sistemine https://tbs.tdub.org.tr/TBS_Members/Login.aspx bağlantısından ulaşılması mümkündür.

Not:      

(1) Gönderiler için kargo ücreti alınmayacaktır. Ancak herhangi bir nedenle teslim edilemeyen ve iade olan gönderilerin yeniden gönderilmesinin talep edilmesi durumunda kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

(2) Aidat yükümlülüklerini yerine getirmeyenlerin Üyelikleri 30.12.2019 (Pazartesi, 17:00) tarihinde askıya alınacaktır. Üyeliği askıya alınan kişilere promosyon ürünleri ve TDUB Üye Kartı gönderimi yapılmayacaktır.

Saygılarımızla,
Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği