Bilgiler alınıyor...

TDUB Eğitim Akademisi 2019 Yılı Ekim-Aralık Dönemi Eğitim Kataloğu

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Eğitim Akademisi olarak 2019 yılı Ekim-Aralık dönemi için düzenleyeceğimiz eğitimlerle başta değerleme mesleği olmak üzere geniş anlamda gayrimenkul sektörü profesyonellerinin mesleki bilgi ve yetkinliklerinin artırılması, nitelikli işgücünün bir üst seviyeye taşınması hedeflenmektedir.

Eğitim Akademisi eğitim takvimi yıl içerisinde dört dönem olarak planlanmaktadır.

2019 yılı dördüncü dönemi için planlanan eğitimlerimize son başvuru tarihleri; 

Ekim-Aralık 2019 dönemi eğitim kataloğumuzdaki eğitimler uzaktan eğitim ve sınıf eğitimi olarak planlanmıştır.

Uzaktan canlı eğitimler ile güncel bilgi her yerde...

Uzaktan canlı olarak gerçekleşen eğitimlere internet bağlantısı olan her yerden ulaşılabilir. Böylece, uzaktan eğitimler ile; zaman, mekan, maliyet, sürekli bilgi ve tekrar edebilme (eğitim tarihinden sonra -15 gün) avantajları elde edilmektedir. Eğitimler, eğitmenin canlı olarak anlatımı ile gerçekleşmektedir. Katılımcılar, eğitim sırasında, sistem üzerinden mesaj yazarak eğitmene soru sorabilmektedir.

Eğitimlere canlı olarak katılım sağlanabildiği gibi eğitim tarihinden sonra 15 gün boyunca oturumlar izlenebilmekte ve istenildiği kadar tekrar edilebilmektedir. Eğitimden hemen sonra eğitim notları e_posta ile gönderilmektedir. Eğitimlerin izlenme süresi bitiminde, eğitim oturumlarının tamamlanması durumuna göre katılım belgeleri e_posta ile gönderilmektedir.

Kolay Başvuru...

Eğitim başvuruları, başvuru formunun doldurularak, egitim@tdub.org.tr adresine iletilmesi ile gerçekleştirilecektir. Eğitim başvurularının değerlendirilip eğitimin açılacağının kesinleşmesi sonucunda, başvuruda bulunan kişilere eğitim ücretinin ödenmesi ve eğitim ile ilgili tüm detay bilgilerin yer aldığı duyuru -başvurusunda bulunulan eğitim tarihinden iki hafta öncesinde- ayrıca gönderilecektir.

Profesyonel Eğitimler...

Birliğimiz üyelerine ve Birliğimiz Üyesi Değerleme Kuruluşları tam zamanlı personeline %50 indirim sağlanacaktır. Üyelerimizin eğitimlere başvuru öncesinde üyelik mükellefiyetlerini yerine getirmiş olmaları esastır.

Eğitim başvuruları ile ilgili sorularınız için, Nihal Erman (egitim@tdub.org.tr) Tel: (212) 276 20 21 ile iletişime geçilebilir.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz eğitimlerimizin yanı sıra;

* Sermaye Piyasası Lisanslama sınavlarına yönelik hazırlık eğitimleri ve

* Birliğimiz Standartlar Komitesinin hazırladığı İyi Uygulamalar Kılavuzları eğitimleri de

 Akademimiz tarafından planlanacaktır.

* TDUB Eğitim Akademisi Ekim-Aralık Eğitim Kataloğu için tıklayınız.  
* Eğitim Başvuru Formu için tıklayınız.  
* Uzaktan Canlı Eğitimlere Katılanların Geri Dönüşlerinden Bazıları ve Uzaktan Canlı Eğitimlerimizden Kısa Bölümler için tıklayınız...

Saygılarımızla,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği

Eğitim Akademisi