Bilgiler alınıyor...

Üye kartlarının yenilenmesi hakkında duyuru - 29.08.2019

Değerli Üyemiz,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Üye Kimlik Kartları yenilenecektir. Üyelerimizin, internet sitemizin ana sayfasında linki yer alan, Gerçek Kişi Üye Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Giriş (TDUB Bilgi Sistemi) üzerinden giriş yaparak, Birliğimiz tarafından standartları belirtilen fotoğrafları yüklemesi gerekmektedir. Mevcut fotoğraflarını değiştirmek isteyen üyelerimizin de belirlenen standartlar çerçevesinde güncelleme yapması gerekmektedir. Fotoğrafların ve bilgilerin tamamlanmasının ardından, yeni üye kimlik kartlarımız üyelerimize gönderilecektir.

Üyelerimizin istenilen standartlara uygun fotoğraflarını yüklemeleri önem taşımaktadır. Farklı ebatlarda ve fonlarda sisteme fotoğraf yüklenmesi halinde, kimlik kartlarının basımı gerçekleşmeyecektir. Üyelerimizin güncel değilse, adres ve iletişim bilgilerini de yenilemeleri gerekmektedir.

TDUB Bilgi Sistemi’ne üyelerimiz TC kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yapabilmektedir. Şifresini unutan üyelerimizin de “Şifremi Unuttum” sekmesine tıklayarak, şifre yenileme bilgilerini sisteme kayıtlı mail adresleri üzerinden edinmeleri gerekmektedir.

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği tarafından istenilen fotoğraf standartları:

1-Biyometrik veya vesikalık fotoğraflar, yüksek kaliteli, belli ölçüleri ve özellikleri olan yüz biyometrisinin tespit edilebildiği fotoğraftır.

2-Ebatı 50 mm X 60 mm, kesinlikle beyaz fonda ve desensiz olmalıdır.

3-Fonda gölgeler oluşmamalıdır, kişi tarafından en son halini göstermesi bakımından son 6 (altı) ay içinde çekilmiş olmalıdır.

4- Yüz, fotoğraf üzerinde ortalanmış olarak saç modeliyle birlikte tamamen görünür olmalıdır.

Saygılarımızla,

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği